Головна > Черкаси та область / Футбол > «Академія – Черкаський Дніпро» U-19 здобула десяту перемогу

«Академія – Черкаський Дніпро» U-19 здобула десяту перемогу

19-04-2017, 21:18. Розмістив: Тетяна Стеценко

Сьогодні юніори «Черкаського Дніпра» у рамках 13-го туру Чемпіонату України 2016/2017 серед команд Першої ліги U-19 здобули ще одну перемогу - цього разу команда мірялася силами з однолітками зі столичної ДЮСШ -15. Матч проходив на території господарів, у спорткомплексі «Теремки-2», результат – 1:2 на нашу користь.

Як і прогнозував тренерський штаб, гра видалася складною, адже у команди ДЮСШ-15 є амбітні плани поборотися за 3-тє, а то й 2-ге місце. Як почалася з напруженої боротьби на рівних і так, на зустрічних курсах, тривала до кінця матчу. У першому таймі було два гольових моменти, які могли реалізувати півзахисник Ілля Давиденко та нападник Вадим Чорний. Але не склалося…

У другому таймі на 48-й хвилині господарі вдало реалізували кутовий і загнали шкіряну кулю у наші ворота. Проте це не послабило бойовий дух наших гравців, і напружена боротьба тривала далі. На 57-й хвилині півзахисник Олексій Передрій дав передачу нападнику Андрію Липовому, а той вийшов один на один і забив гол у ворота супротивника.

Шальку терезів на свій бік «Академії-Черкаський Дніпро» U-19 вдалося схилити буквально на останніх секундах гри : з правого флангу у центр поля змістився Вадим Чорний і, точним та сильним ударом, метрів з двадцяти-двадцяти п’яти, забив гол.

Гра була складною, але наші хлопці- молодці, - прокоментував головний тренер «Академії-Черкаський Дніпро» U-19 Олександр Кирилюк.- Вони проявили характер і жагу до перемоги, не складали руки і змагалися до останнього і змогли забити м’яч в останній момент.

Зараз команда, яка ще більше затвердилася на лідерських позиціях, перебуває в чудовому настрої. Нагадаємо, що наступний матч, з київською «Зіркою», відбудеться 26 квітня у Білозір’ї.