Головна > Черкаси та область / Футбол > Академія «Черкаський Дніпро -Зоря» вийшла у фінал

Академія «Черкаський Дніпро -Зоря» вийшла у фінал

21-04-2017, 08:56. Розмістив: Віктор Мельник

У півфінальному матчі розіграшу відкритого Кубка Черкас з футболу Академія «Черкаський Дніпро -Зоря» з рахунком 4:0 перемогла черкаський «Шелтон».У півфінальному матчі розіграшу відкритого Кубка Черкас з футболу Академія «Черкаський Дніпро -Зоря» з рахунком 4:0 перемогла черкаський «Шелтон».

«Черкаський Дніпро-Зоря» 4:0 «Шелтон»

Голи: Нікішов, Білоус, Луганський, Шиман

Матч відбувався на домашньому стадіоні Академії в Білозір'ї. Гра видалася складною: перший тайм закінчився з рахунком 0:0, і лише в другому - вдалося переломити ситуацію. Помилка захисників «Шелтона» на початку другого тайму дала змогу Нікішову забити перший гол і "розмочити" рахунок. На 46-й хвилині він обікрав шелтонівських захисніків і влучним ударом направив м'яч у нижній кут воріт супротивника. Авторами ще трьох голів стали Білоус, Луганський та Шиман.