Головна > Черкаси та область / Спорт > Курсанти ЧІПБ зайняли призові місця на Чемпіонаті України з боротьби на поясах «Алиш»

22-04-2017, 13:17. Розмістив: Тетяна Стеценко

Курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України показали гарні результати власної фізичної загартованості, виборовши призові місця на Чемпіонаті України з боротьби на поясах «Алиш».

Про це повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію відділ зв’язків з ЗМІ та РГ учбового закладу.

Змагання відбулися з 21 до 22 квітня у Черкаському палаці спорту «Будівельник». В особистому заліку вихованці інституту вибороли наступні місця: 1 місце у ваговій категорії до 80 кг (першокурсник Артур Єфремов), 2 місце у ваговій категорії до 60 кг (третьокурсник Павло Лохвич) та 3 місце у ваговій категорії до 70 кг (першокурсник Леонід Щепкін).