Головна > Черкаси та область / Вибори > У Ротмістрівці пройшли дебати кандидатів на посаду голови громади

У Ротмістрівці пройшли дебати кандидатів на посаду голови громади


28-04-2017, 10:22. Розмістив: Тетяна Стеценко

дебатиІз шести кандидатів, котрі балотуються на посаду голови Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади, участь у публічних дебатах взяли п’ятеро – Валерій Броварський, Діана Руденко, Світлана Синьопуп, Людмила Святченко та Володимир Ховайба.

Про це із посиланням на Сміла.UA повідомляють Новини Черкас

– Кожен із кандидатів розповів про себе, про свою діяльність у минулому і дотепер та ознайомив присутніх з тими планами, які збирається втілити у життя, якщо його оберуть на посаду голови громади. Загалом діалог вийшов змістовним та конструктивним, – розповідають у сільській виборчій комісії.

Найбільше запитань від виборців було до Людмили Святченко та Володимира Ховайби, оскільки вони є діючими головами сільських рад у Ротмістрівці та Мельниківці.

До речі, Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України» оголосила про те, що в день виборів, 30 квітня, будуть працювати дві мобільні групи Черкаської обласної організації КВУ.

Вони моніторитимуть хід голосування на предмет дотримання учасниками виборчого процесу українського законодавства та міжнародних стандартів демократичних виборів, а також інформуватимуть громадськість про перебіг подій, зокрема, і в Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді.


Повернутися назад