Головна > Черкаси та область / Громадські організації > Національний корпус візьметься за захист «ЧПК»

Національний корпус візьметься за захист «ЧПК»


28-04-2017, 12:31. Розмістив: Тетяна Стеценко

ЧПК«До мене дійшла інформація, що "Альфа банком" планується рейдерське захоплення "ЧПК". Російський банк, банк країни агресора, війна з якою йде вже 3 роки намагається вести економічну війну проти українських підприємств, які регулярно допомагають нашим воїнам на фронті і забезпечують містян шестиста робочими місцями», – заявляє у «Фейсбуці» представник Національного корпусу Дмитро Кухарчук.

Про це інформує Прочерк, повідомляють Новини Черкас.

«На жаль позиції міської влади, окрім одного депутата ми не почули, а це доля шестиста людей, які вас обирали . Азовський Рух стає на захист Черкаського бізнесу. Ми беремо під опіку "ЧПК" і готові захищати його в юридичній і фізичній площині. Ми не допустимо рейдерства зі сторони російських банків на території Черкас. Просимо все місто підтримати нас в економічній війні проти російської агресії зверненнями до влади і інформаційною підтримкою. Тільки разом здобудемо велику вільну Україну», – запевняє активіст.

Нагадаємо, днями працівники «ЧПК» перекривали дорогу, боячись зупинки підприємства. У свою чергу, ПАТ «Альфа-Банк» запевняв, що відстоює виключно свої права кредитора.


Повернутися назад