Головна > Черкаси та область / Україна / Спорт > Уманські веслувальники привезли нагороди із всеукраїнських змагань

Уманські веслувальники привезли нагороди із всеукраїнських змагань

5-05-2017, 13:18. Розмістив: Сергій Корнелюк

Близько 500 спортсменів з 22 областей України змагались за звання  найкращого веслувальника. В місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, в яких уманчани здобули 8 нагород

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у виконкомі Уманської міської ради.

Юлія Юрійчук здобула срібні нагороди у заїзді байдарок – одиночок  на дистанції 1000 м. та 5000 м.  та стала бронзовим призером на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок – четвірок.

Срібні нагороди отримали Владислав Мегесь, Олександр Гарань, Богдан Жовтюк на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок – четвірок та бронзову нагороду у заїзді байдарок – четвірок на дистанції 500 м.

Команда Черкаської області посіла одинадцяте загальнокомандне місце серед 24 команд України.