Головна > У світі / Спорт > Черкащанка здобула срібло у забігу в Аргентині, де брали участь 13 тисяч спортсменів!

12-12-2014, 14:44. Розмістив: Сергій Корнелюк

Дарья ФедченкоУ міжсезоння черкаська триатлоністка Дар'я Федченко перекваліфікувалась у легкоатлетки.

І не безуспішно. Днями наша землячка взяла участь у аргентинському марафоні з бігу «river Maraton». Спортсменка зуміла вибороти срібло змагань серед жінок на дистанції 10 кілометрів.

Старт був напрочуд масовим. У забігу взяли участь 13 тисяч прихильників здорового способу життя. Більшість з них переважно фанати футбольної команди «River». Подібні марафони в Аргентині влаштовують регулярно. Охочі долають бігову дистанцію від 3 до 10 кілометрів. Призери ж отримають цінні подарунки.