Головна > Черкаси та область / Футбол > Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» поступилася «Уманьферммашу»

Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» поступилася «Уманьферммашу»

7-05-2017, 10:10. Розмістив: Тетяна Стеценко

Академія «Черкаський Дніпро-Зоря»

У 2-му турі Чемпіонату Черкаської області Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» поступилася «Уманьферммашу».

Неочікуваним програшом закінчився для юніорів «Черкаського Дніпра» насичений футбольний тиждень, повідомляють Новини Черкас. У 2-му турі Чемпіонату області з футболу 2017 року серед команд вищої ліги, Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» приймала вдома, у Білозір'ї, команду «Уманьферммаш». Результат матчу - 0:1 на користь гостей.

«Черкаський Дніпро-Зоря» 0:1 «Уманьферммаш» (Умань)

Голи: 26'

Склад команди: Марченко, Недождій, Никитенко, Стрикаль, Орел, Чорний, Шиман, Липовий, Передерій, Тенжицький (Нікішов 70'), Давиденко (Білоус 73')

І в першому, і в другому таймах, гра команд, рівноцінних по силі, була сконцентрована переважно в центрі поля. Попри  позиційні переваги та удари з дальньої відстані, Академії, на противагу від суперника, не вдалося створити стовідсоткових гострих гольових моментів.

Єдиний за матч гол був забитий на 26-й хвилині 1-го тайму: під час виконання штрафного, наш захисник невдало «зрізав» м'яча у власні ворота.

Наступний, 3-й тур Чемпіонату області відбудеться в суботу, 13 травня. Цього разу Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» змагатиметься у Кам'янці з тамтешнім «Олімпом».