Головна > Черкаси та область / Футбол > Академія "Черкаський Дніпро-Зоря" і "Олімп" обмінялися голами

Академія "Черкаський Дніпро-Зоря" і "Олімп" обмінялися голами

14-05-2017, 16:10. Розмістив: Сергій Корнелюк

В 3-му турі Чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги Академія

В 3-му турі Чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги Академія "Черкаський Дніпро - Зоря" зіграла на виїзді у Кам'янці.

«Олімп» (Кам'янка) - «Черкаський Дніпро-Зоря» - 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 (86) - 1:1 Липовий (89)

Склад команди: Марченко, Никитенко, Недождій, Лакеєнко, Орел, Стрикаль, Тенжицький (Нікішов 80'), Чорний, Давиденко, Липовий.

Зустріч з господарями-кам'янським "Олімпом" закінчилася результативною нічиєю, з рахунком 1:1. Протягом матчу нашій команді вдалося створити кілька стовідсоткових гольових моментів, але не склалося. По одному, також нереалізованому, гольовому моменту в кожному таймі мав і "Олімп". Хоча господарям вдалося відкрити рахунок: на 86-й хвилині забили нам гол зі стандарту. Але тріумф противника тривав недовго: Андрій Липовий зрівняв рахунок вже на 89-й хвилині.

Наступний, 4-й тур Обласного чемпіонату з футболу, відбудеться 20 травня. Академія "Черкаський Дніпро - Зоря" прийматиме вдома, у Білозір'ї, "Златокрай-2017". Початок матчу -16.00.