Головна > Україна / Баскетбол > «Черкаські Мавпи» увозять перемогу з Києва

«Черкаські Мавпи» увозять перемогу з Києва

12-12-2014, 20:07. Розмістив: Віктор Мельник

Після посадки за фоли Руслана Отверченко, гості видали прекрасний відрізок у другій половині, відстоявши своє лідество в кінцівці завдяки відмінній грі своїх легіонерів.

Перша половина зустрічі, як це не банально звучить, абсолютно не віщувала біди для господарів. «Мавпи» непогано притиснули і Крутоуса, і Отверченко, але Руслан примудрився набити 15 очок навіть при щільній опіці. Моментами «вовки» виглядали максимально впевнено, пішовши на перерву з солідним запасом в сім пунктів.

Ключовими ж у матчі стали три перших хвилини другої половини. Четвертий фол, неспортивний, отримав Руслан Отверченко, фактично зсадивши на фоли сам себе. В цей же час, почав запалювати Ігор Чумаков, який особисто вивів свою команду вперед. «Київ» у ці хвилини виглядав командою з перших трьох турів сезону: абсолютна немічність у нападі, маса втрат і Павло Лебединцев на позиції першого номера. Гості максимально скористалися цією слабкістю, за рахунок активізації Рандлса довели рахунок в чверті до «+10» і на останню паузу пішли за рахунку «+5».

Отверченко так і не забив жодного очка за половину, отримавши п'ятий фол в середині заключної чверті. Сандул, Крутоус і надактивний Луценко зробили все, щоб врятувати гру, але до нещастя у «Мавп» просто блискуче кінцівку відіграли легіонери. Рандлс забив два ключових триочкових, Хемілтон додав до цього ще один дальній привіт, данк з додавання і важливе перехоплення. З такими гостями «Київ» впоратися не міг.

БК «Київ» - «Черкаські Мавпи» 74:83 (18:18, 23:16, 15:27, 18:22) - повна статистика матчу

БК «Київ»: Луценко (17 + 8 підборів), Отверченко (15 + 5 підбирань + 9 передач + 4 втрати), Крутоус (16), Швець (8 + 12 підборів), Сандул (14 + 4 втрати) - старт; Анісімов (2), Лебединцев (2), Лук'янов.

В.о. головного тренера: Леонід Іватін

«Черкаські Мавпи»: Рандлс (22 + 7 підбирань + 11 передач), Воєвода, Кальніченко (11 + 6 підбирань), Кривцов (3), Чумаков (15) - старт; Хемілтон (23 + 8 підборів), Тонченко, Кобець (3), Завадський (6), Шаламов, Балабан, Скапінцев.

Головний тренер: Максим Міхельсон