Головна > Черкаси та область / Баскетбол > Команда ЧНУ вийшла до півфіналу Студентської баскетбольної ліги України

Команда ЧНУ вийшла до півфіналу Студентської баскетбольної ліги України

17-05-2017, 10:36. Розмістив: Сергій Корнелюк

Баскетбольна команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького перемогла команду Національного університету водного господарства та природокористування у матчі-відповіді чвертьфіналу Студентської баскетбольної ліги України з рахунком 87-67.Баскетбольна команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького перемогла команду Національного університету водного господарства та природокористування у матчі-відповіді чвертьфіналу Студентської баскетбольної ліги України з рахунком 87-67.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Матч відбувся 16 травня Рівному. Команда ЧНУ за результатами двох матчів увійшла до 1/2 фіналу Студентської баскетбольної ліги України.