Головна > Черкаси та область / Футбол > Чемпіонат України U-19: лідер –«Академія- Черкаський Дніпро» - декласував аутсайдера

18-05-2017, 10:14. Розмістив: Віктор Мельник

В рамках 17-го туру Першості України 2016/2017 Першої ліги «Академія-Черкаський Дніпро» приймала вдома гостей із Кропивницького - команду «Олімпік- СДЮШОР-2». Матч закінчився з розгромним рахунком 6:0 на користь господарів поля.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

«Черкаський Дніпро» (U-19) - «Олімпік-СДЮШОР-2» (U-19) - 6:0 (1:0)

Голи: 1:0 Бойко (46), 2:0 Давиденко (49), 3:0 Орел (66), 4:0 Чорний (71), 5:0 Чорний (76), 6:0 Давиденко (87)

Склад команди: Марченко (Удод 77'), Коломоєць (Левченко 70'), Лакеєнко, Мовляйко, Орел, Бойко, Маслов (Передерій 46'), Іскендеров (Стрикаль 46'), Шиман (Чорний 46'), Нікішов ( Тенжицький 46'), Білоус (Давиденко 46')

Головний тренер: Олександр Кирилюк.

На гру з «Олімпіком» команда господарів, за рішенням тренерського штабу,  вийшла майже дублюючим складом. Достроково забезпечене місце в Фіналі чотирьох дало змогу не хвилюватися за результат, а подивитися на можливості і форму деяких футболістів не основного складу, та дати їм більше часу ігрової практики. Магія цифри 17  (17-й тур о 17-й годині 17 травня 17-го року) не принесла бажаних залікових очок команді СДЮШОР-2 з Кропивницького: перебіг подій на полі весь матч контролювали господарі. В першому таймі атаки «Академії» на ворота супротивника, призвели до одного стовідсоткового гольового моменту, який не вдалося реалізувати. На перерву команди пішли з рахунком 0:0. Після перерви тренерський штаб провів ряд вдалих замін, які одразу принесли результат. Щойно вийшовши на поле, Чорний, на 46-й хвилині, віддав відмінну діагональну передачу, вивівши  Бойко на побачення з голкіпером один на один. Бойко скористався цим шансом і рахунок в  грі був відкритий голом з роздягальні. Не давши відійти супротивнику від шоку, юніори «Черкаського Дніпра» продовжили тиск на ворота суперника і збільшили рахунок вже на 49-й хвилині: після передачі Тенжицького Давиденко подвоїв рахунок. На 66-й хвилині вдала передача Бойко дозволила Орлу змінити рахунок на табло на 3:0. Два наступні голи команді подарував Чорний: на 71-й хвилині він заробив і  реалізував пенальті, а на 76-й - оформив дубль.

Автором останнього, шостого голу, став Давиденко: після пасу Тенжицького він, на 87-й хвилині  розписався у пустих воротах супротивника, оформивши ще один дубль у цьому матчі.

В цій грі, вперше після травми, на поле вийшли Лакеєнко і Бойко, який відзначився голом та гольовою передачею.