Головна > Черкаси та область / Україна / Спорт > Студентка УДПУ – переможець всеукраїнських змагань із метань молота

Студентка УДПУ – переможець всеукраїнських змагань із метань молота

18-05-2017, 12:02. Розмістив: Віктор Мельник

Студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Іванна Неніч гідно виступила на Всеукраїнських змаганнях з метань на призи Олександра Крикуна серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Із результатом 47 м 90 см Іванна виборола І місце серед дівчат у метанні молота.Студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Іванна Неніч гідно виступила на Всеукраїнських змаганнях з метань на призи Олександра Крикуна серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Із результатом 47 м 90 см Іванна виборола І місце серед дівчат у метанні молота.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Загалом на Всеукраїнські змагання в Умань з’їхалися 67 спортсменів з різних куточків України. Змагання проводились 12-13 травня на стадіоні «Сокіл» та були календарним видом програми змагань на 2017 рік. Дводенна програма першості включала метання молота, диска та штовхання ядра.

Зазначимо, що травневі Всеукраїнські змагання з метань в Умані, вже четверті в цьому сезоні, відбувалися на призи бронзового призера Олімпійських ігор -1996 з метання молота Олександра Крикуна, до речі, випускника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.