Головна > Черкаси та область / Футбол > Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» обіграла в 4-му турі Чемпіонату області «Златокрай-2017»

21-05-2017, 13:28. Розмістив: Сергій Корнелюк

У 4-му турі Чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» приймала вдома «Златокрай -2017». Попри успіх у попередньому турі й переконливу перемогу над драбівським «Альтаїром», команді з Золотоніщини не вдалося обіграти юніорів «Черкаського Дніпра»: зустріч закінчилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

У 4-му турі Чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» приймала вдома «Златокрай-2017». Попри успіх у попередньому турі й переконливу перемогу над драбівським «Альтаїром», команді з Золотоніщини не вдалося обіграти юніорів «Черкаського Дніпра»: зустріч закінчилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

«Черкаський Дніпро-Зоря» - «Златокрай-2017» - 1:0 (0:0)

Голи: 1:0 Липовий (49)

Склад команди: Марченко, Никитенко, Недождій, Лакеєнко, Бойко, Стрикаль, Передерій, Тенжицький, Чорний, Липовий, Давиденко (Шиман 71')

Головний тренер: Олександр Кирилюк

Перший тайм матчу не виявив сильнішого: на полі точилася складна напружена боротьба. Але попри зусилля, як нашій команді, так і гостям, вдалося створити лише по одному гострому моменту біля воріт суперника. Команди відправилися на перерву, так і не розпечатавши воріт один одного.

Єдиний у цій грі і вирішальний гол наші юніори забили на 49-й хвилині зі стандартного положення. При пробитті штрафного Бойко зробив навісну передачу, на яку вдало відгукнувся Липовий, відправивши головою м'яч у ворота.

Пропущений гол активізував супротивника, який, бажаючи відігратися, почав посилено атакувати. Тому наступні хвилин двадцять нашій команді довелося уважно грати в захисті, час від часу відповідаючи златокраївцям контратаками.

Холодний дощ, який почався наприкінці матчу, не вгамував пристрасті на полі: команди, не збавляючи темп, продовжували боротьбу до останньої хвилини. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Академії «Черкаський Дніпро-Зоря».

Наступний, 5-й, тур Чемпіонату області відбудеться 27 травня: наша команда гратиме на виїзді з ФК «Колос».