Головна > Черкаси та область / Спорт > Представники ЧІПБ взяли участь у забігу «Гонка Нації» та привезли нагороди

Представники ЧІПБ взяли участь у забігу «Гонка Нації» та привезли нагороди

22-05-2017, 17:01. Розмістив: Тетяна Стеценко

«Гонка нації» – масштабні змагання із перешкодами, аналогів якого в Україні ще не було. Основною метою цього унікального спортивного заходу є оздоровлення нації, пропагування здорового способу життя, посилення духу та покращення фізичної підготовки українців.

З 20 до 21 травня у Києві на мототреку «Пирогово» представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України взяли участь у забігу «Гонка Нації».

Змагання складалися із трьох видів: «Забіг сили», «Забіг волі» та «Забіг духу», а також забіги: «Elite», «Standart» і «Team».

За результатами забігу «Team» курсант першого курсу ЧІПБ Іван Тараненко у складі команди став срібним призером. В особистому заліку 3 місце зайняв майор с. ц. з. Гавриіл Ворожбит, а капітан с. ц. з. Артем Нестеренко посів 7 місце. Загалом участь у змаганнях взяли більше 1000 спортсменів з усієї України.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Учасники нагородженні медалями та пам’ятними подарунками.