Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > «Срібло» Кубка світу з кікбоксингу в студентів Черкаського національного

«Срібло» Кубка світу з кікбоксингу в студентів Черкаського національного

24-05-2017, 13:40. Розмістив: Сергій Корнелюк

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького привезли «Срібло» з Кубка світу з кікбоксингу за версією WAKO, що відбувся 18-21 травня в Будапешті (Угорщина).Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького привезли «Срібло» з Кубка світу з кікбоксингу за версією WAKO, що відбувся 18-21 травня в Будапешті (Угорщина).

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Роман Щербатюк з навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров'я поступився у фіналі чемпіону Європи з Польщі. А Анжела Мовчан показала чудовий спортивний результат, навчаючись у навчально-науковому інституті економіки і права.

Виступали студенти у складі Збірної України, що посіла 1 командне місце у розділі К-1 і Лоу Кік.

Готували спортсменів до змагань тренери Сергій Тутик, Андрій Артюшенко та Юрій Зубов.