Головна > Черкаси та область / Спорт > Пляжний волейбол в Каневі

Пляжний волейбол в Каневі

31-05-2017, 12:33. Розмістив: Тетяна Стеценко

на волейбольному майданчику поблизу готелю «Княжа гора» м. Канів Канівським районним фізкультурно-оздоровчим клубом «Колос» проведено відкритий Чемпіонат Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з пляжного волейболу серед чоловіків.

27 травня 2017 року на волейбольному майданчику поблизу готелю «Княжа гора» м. Канів Канівським районним фізкультурно-оздоровчим клубом «Колос» проведено відкритий Чемпіонат Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з пляжного волейболу серед чоловіків.

Про це повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос».

Змагання відбувались за принципом «кожний з кожним». Судив змагання Колінько Юрій.

Самим видовищним стала гра за 1 місце між командою Христинівського ФОК та Канівського ФОК. З рахунком 2:1 перемогла команда христинівських волейболістів. 2 місце зайняла команда у складі Курінного Євгена та Жмаки Сергія (с. Таганча), 3 місце вибороли келебердянські спортсмени (Розе Юрій та Тененика Андрій).

Переможці та призери отримали грамоти та медалі, а головне – задоволення від гри.