Головна > Черкаси та область / Спорт > Пам'ять Героя АТО вшанували спортивним поєдинком

Пам'ять Героя АТО вшанували спортивним поєдинком

2-06-2017, 11:52. Розмістив: Сергій Корнелюк

У Павлівці Першій відбувся відкритий турнір із шашок і шахів, присвячений пам’яті Віталія Малиша, який загинув під час російсько-української війни 29 серпня 2014 року.У Павлівці Першій відбувся відкритий турнір із шашок і шахів, присвячений пам’яті Віталія Малиша, який загинув під час російсько-української війни 29 серпня 2014 року.

Змагалися чоловіки і жінки. Переможцем у шахах став Олег Проценко із Кобринового, друге місце – Олег Стукан (Тальне), третє – Чемішкян Темразій (Катеринопіль).

Про це пишуть Вісті Черкащини, повідомляють Новини Черкас.

Серед чоловіків першість у шашках виборов Петро Фещенко, друге місце – Петро Стоколос, третє – Петро Буковський. Усі – тальнівці.

Дівчата цього року змагалися лише у шашках. Лідером турніру стала Вікторія Довгань із Павлівки Першої. На другому місці – Людмила Острань (Левада), а на третьому – Лариса Цимбал (Кобринове).

Турнір відбувся з ініціативи та за підтримки виконкому Павлівської сільської ради (голова Наталія Слободяник) та ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія» (керівник Ігор Новицький). Провів турнір районний центр «Спорт для всіх» (Людмила Острань).