Головна > Черкаси та область / Футбол > Черкаський Дніпро розгромив Тернопіль на своєму полі

Черкаський Дніпро розгромив Тернопіль на своєму полі

3-06-2017, 10:20. Розмістив: Тетяна Стеценко

У домашньому поєдинку, в рамках останнього матчу сезону, «Черкаський Дніпро» розгромив ФК «Тернопіль». Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас. Чемпіонат України. Перша Ліга. Сезон – 2016/17. 34-й тур

Чемпіонат України. Перша Ліга. Сезон – 2016/17. 34-й тур

2 червня 2017 року., 17:00, м. Черкаси. Стадіон «Центральний»

«Черкаський Дніпро» – «Тернопіль» – 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 Качур (54), 2:0 Бушман (66, пен), 3:0 Сторчоус (76)

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Шопін (Ямполь 75), Тарасенко, Махарадзе, Синьогуб, Сторчоус, Цибульник (Гончаренко 40), Мединський (Балан 65), Бушман, Скепський, Качур

В запасі: Панченко, Крамар, Шведенко, Шурубура

Головний тренер: Вадим Євтушенко

«Тернопіль»: Воробей, Курило, Бабич, Стриєшин, Кухарський, Вонс, Пришнівський (Кривий 72), Червонецький, Полянчук (Дульзон 63), Богданов, Дорі

В запасі: Чесановський

Головний тренер: Петро Бадло

Попередження: немає - Кухарський (42), Курило (70)

Видалення: немає

Головний арбітр: Олексій Деревінський (Київ)

Перший тайм

Дніпряни дуже активно почали перший тайм і з перших же секунд пішли в атаку. Моменти біля воріт Вороб'я не змусили себе довго чекати. Спочатку Руслан Качур мав непоганий шанс відзначитися, пробиваючи з лінії воротарського майданчика після передачі Юри Бушмана, а потім і Ігор Мединський, пробиваючи з гострого кута. Але в обох ситуаціях загроза була нейтралізована завдяки голкіперу гостей. Суперники відповіли підступним ударом у виконанні Дорі, але нападник пустив м'яч в сантиметрах від дальньої штанги. Вимушену заміну провів Вадим Євтушенко на 40-й хвилині. Замість Олександра Цибульника на поле вийшов Роман Гончаренко. Гра ненадовго затихла і відійшла у центр поля, але вже в кінцівці тайму "Черкаський Дніпро" знову створив кілька непоганих моментів у воріт муніципалів. Спочатку Андрій Сторчоус пробивав по воротах, але не влучив, а пізніше зі штрафного удару міг забивати Юра Бушман, але ближній кут надійно прикрив голкіпер гостей та перевів м'яч на кутовий. Мабуть забити в першому таймі нашій команді не судилося. На перерву команди пішли з нулями на табло.

Другий тайм

Другий тайм агресивніше розпочали гості. Подали кутовий і провели кілька позиційних атак, одна з яких була практично гольовою. Ігор Курило пробивав головою після подачі з флангу, але Орест Будюк впорався з ударом, а вже через десять хвилин після перерви наша команда зусиллями Руслана Качура відкрила рахунок у матчі. Юрій Бушман обіграв опонента і на швидкості просунувся по флангу, прострілив вглиб штрафного майданчика, а досвідченому нападнику черкаської команди залишалося лише переправити м'яч у незахищений кут воріт. 1:0 на користь річковиків. Через кілька хвилин у Андрія Сторчоуса був відмінний шанс відзначитися. Наш півзахисник з краю воротарського дуже красиво вирізав м'яч у дальній кут, але голкіпер гостей зреагував і не дав м'ячу залетіти у сітку. Вадим Євтушенко провів ще одну заміну, випустивши Дениса Балана замість Ігоря Мединського і практично через хвилину, на 66-й, стався другий гол. Все той же мега активний Юрій Бушман увірвався в штрафний, після чого був завалений на газон обороною "Тернополя". Суддя без вагань вказав на точку. Юра зважився сам виконувати пенальті і не схибив. Наш півзахисник розвів воротаря і м'яч по різних кутах, зміцнивши перевагу своєї команди. 2:0. Муніципали, мабуть, не прийшли в себе після такої десятихвилинки, тому атаки дніпрян продовжились. Останню заміну провів головний тренер, на 75-й хвилині, випустивши Ярослава Ямполя замість Володимира Шопіна і знову через хвилину "Черкаський Дніпро" доводить рахунок до розгромного. Андрій Сторчоус отримав м'яч після передачі з флангу в центр штрафної площі, після чого спокійно відправив його в сітку воріт повз голкіпера. 3:0 на користь нашої команди. "Тернопіль" так і не зміг знайти свою гру. І навіть кінцівку матчу наша команда догравала з явною перевагою і контролем.

Дніпряни завершують сезон на мажорній ноті, але залишаються на восьмій сходинці у турнірній таблиці. Після матчу пройшла церемонія нагородження гравців, прощання з тими, хто залишить команду, а також були представлені новачки.