Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > На Чемпіонаті Світу із сучасного танцювального спорту черкаські дівчата здобули 8 кубків

На Чемпіонаті Світу із сучасного танцювального спорту черкаські дівчата здобули 8 кубків

6-06-2017, 15:23. Розмістив: Тетяна Стеценко

Вихованки Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради достойно представили Черкаси та Україну на 15-му Чемпіонаті Світу із сучасного танцювального спорту, який відбувся у місті Печ (Угорщина). Близько 2 тисячі учасників із 16-ти країн чотири дні на трьох танцювальних майданчиках у всіх танцювальних стилях та напрямках мали змогу продемонструвати свою хореографічну майстерність.Вихованки Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради достойно представили Черкаси та Україну на 15-му Чемпіонаті Світу із сучасного танцювального спорту, який відбувся у місті Печ (Угорщина). Близько 2 тисячі учасників із 16-ти країн чотири дні на трьох танцювальних майданчиках у всіх танцювальних стилях та напрямках мали змогу продемонструвати свою хореографічну майстерність.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у Молодіжному центрі.

Сухенко Вікторія, Матковська Вікторія та Булищенко Анна також зробили свій вклад у медальну скарбничку збірної команди України. Три рази юні черкащанки піднімалися на п’єдестал пошани за титулом Чемпіона Світу, двічі забирали «срібло» та тричі стали бронзовими призерами. Знані вихованки «Вікторії» у нелегкій хореографічній боротьбі здобули 8 кубків.

Вітаємо дівчат та їх керівника – Сухенко Вікторію, з перемогою високого ґатунку!