Головна > Черкаси та область / Спорт > В Умані відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат

В Умані відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат

21-06-2017, 09:04. Розмістив: Тетяна Стеценко

Успішно виступили команди юнаків в складі Борщевського Єгора та Шапошника Артура. Вони посіли ІІІ місце, виборовши нагороди в земляків в складі Кочмара Святослава, Швеця Владислава та Кашперського Олександра. Саме Єгор та Артур отримали звання З 12 по 16 червня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших.

Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, інформують Новини Черкас.

В цей період були розіграні медалі в командних, парних розрядах, а головним видом були особисті змагання. На Чемпіонат прибули 51 юнак та 42 дівчат, з 20 областей України. Команду Черкаської області представляли вихованці Черкаської КДЮСШ Ковтуненко Ярина, Іжаківська Маргарита, Солодка Кіра, Шапошник Артур під керівництвом тренера Хотинської О.С.

Успішно виступили команди юнаків в складі Борщевського Єгора та Шапошника Артура. Вони посіли ІІІ місце, виборовши нагороди в земляків в складі Кочмара Святослава, Швеця Владислава та Кашперського Олександра. Саме Єгор та Артур отримали звання "Бронзові призери України 2017року".