Головна > Черкаси та область / У світі / Шоу-бізнес > Канівчанка Дарина Майстренко встигла зробити селфі з Вірою Брежнєвою і до Японії з’їздити

Канівчанка Дарина Майстренко встигла зробити селфі з Вірою Брежнєвою і до Японії з’їздити


25-06-2017, 09:49. Розмістив: Віктор Мельник

Фіналістка телешоу «Супермодель по-українськи» Дарина Майстренко встигла похизуватись фотографією з Вірою Брежнєвою та поділилася враженнями від відвідин Японії.

Фіналістка телешоу «Супермодель по-українськи» Дарина Майстренко встигла похизуватись фотографією з Вірою Брежнєвою та поділилася враженнями від відвідин Японії.

Про це інформує Телекритика, повідомляють Новини Черкас.

«Нещодавно я повернулася з Японії, де працювала моделлю. Це була моя перша робоча поїздка, і я дуже хвилювалася. Але країна прийняла мене настільки тепло, що навіть не хотілося їхати. Японці - мегапрофессіонали і дуже приємні люди. Тому в роботі не було ніяких проблем. Вони помічали всі деталі: який у тебе настрій, чи хочеш ти їсти, чи не тисне тобі взуття», - поділилася враженнями канівчанка.

Також вона розповіла, що наразі поєднує здачу сесії в університеті і роботу моделлю.

На ряду з цим, Дарина не перестає дивувати своїх шанувальників новими фото у власному Instagram. Там можна побачити і світлини дівчини в Японії, і селфі з відомою співачкою Вірою Брежнєвою.


Повернутися назад