Головна > Черкаси та область / Футбол > Черкаський Дніпро здобув перемогу у другому контрольному матчі

Черкаський Дніпро здобув перемогу у другому контрольному матчі

1-07-2017, 21:00. Розмістив: Віктор Мельник

В рамках підготовки до сезону 2017/18 підопічні Олександра Кирилюка провели другий товариський матч проти новачка Першої ліги. Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі футбольного клубу.

«Черкаський Дніпро» - «Жемчужина» (Одеса) - 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 Качур (68), 2:0 Качур (85)

Перед матчем

Незважаючи на фінансові труднощі і втрату цілого ряду ключових футболістів, оновлений «Черкаський Дніпро» продовжує підготовку до нового сезону в Першій лізі. Сьогодні, 1 липня, в селі Паланка (Уманська обл.) наша команда провела черговий, вже другий за рахунком контрольний матч проти переможця крайнього розіграшу Другої ліги, який в цьому сезоні продовжить свої виступи в нашому, більш сильному дивізіоні.

Хід матчу

Протягом усього першого тайму наша команда мала ігрову перевагу, але трансформувати її в забиті голи в першій половині гри так і не вдалося. Другий тайм таккож проходив під диктовку "червоно-біло-синіх" і вже на 68-й хвилині на навіс від Левана Кошадзе на кут воротарського майданчика відгукнувся наш нападник Руслан Качур, витончено переправив м'яч у сітку воріт одеської команди головою. Суперник не зміг конструктивно відповісти на атакуючі дії черкащан і вже на 85-й хвилині пропустив ще раз. Цього разу Руслан Качур скористався помилкою голкіпера і захисту у штрафному майданчику гостей та оформив дубль. Команди завершили матч з рахунком 2:0, зафіксувавши перемогу підопічних Олександра Кирилюка.

Наступний товариський матч "дніпряни" проведуть в понеділок, 3 липня, проти київської "Оболонь-Бровар" на тренувальній базі у селищі Буча.