Головна > Черкаси та область / Футбол > Відбувся Супер Кубок Драбівського району з футболу

Відбувся Супер Кубок Драбівського району з футболу

5-07-2017, 13:06. Розмістив: Сергій Корнелюк

1 липня 2017 року відбувся Супер Кубок Драбівського району з футболу з нагоди Дня молоді у 2017 році. На футбольному полі у с. Перервинці зустрілися команда - чемпіон району з футболу сезону 2016 року – «Штурм» (с. Перервинці) та володар Кубку району з футболу сезону 2017 року – «Спарта» (с-ще Драбове-Барятинське).

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у Драбівській райдержадміністрації.

Зустріч розпочалася «без розвідки» і вже в перші хвилини матчу два небезпечні моменти біля воріт суперника не вдалося реалізувати «спартанцям» С. Яценку, який перебуваючи у вигідному положенні не зміг забити гол, а В. Степанов не зумів обіграти голкіпера господарів поля.

На атаки команди гостей «Штурм» відповів небезпечним ударом О. Козоріза. Подальша гра проходила в досить високому темпі, однак з мінімальною кількістю небезпечних моментів.

Другий тайм команди зіграли більш обережніше, щоб не допустити помилок поблизу власних воріт, внаслідок чого основний час зустрічі закінчився нічиєю з рахунком 0:0. І лише в додатковий час команда «Спарта» (с-ще Драбове-Барятинське) забила переможний гол, який приніс команді перемогу над суперником, а разом з цим титул володарів Супер Кубку Драбівського району з футболу.