Головна > Черкаси та область / Футбол / Фото > У Маньківці відбувся футбольний турнір (фото)

У Маньківці відбувся футбольний турнір (фото)

5-07-2017, 15:32. Розмістив: Сергій Корнелюк

1 липня на Черкащині в смт Маньківка відбувся футбольний турнір серед молодшої та середньої ліги. Організатор турніру - громадська організація «Об'єднання аграріїв». До змагань долучилося 7 команд. Це переважно юнаки 13-15 років, а також дівчата, та одна команда юних восьмирічних футболістів.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Перше місце молодшої ліги виборола команда «Динамо Маньківка». А за перемогу середньої ліги боролися 4 команди футболістів. Незважаючи на спеку, змагання було завзятим та напруженим. У результаті фіналістами стали команди ФК «Степова» та «Юніс». Рахунок фінальної гри - 1:1. За результатами пенальті чемпіоном стала команда ФК «Степова».

Фіналістів привітав голова Комітету з розвитку спорту Сергій Павлішин та тренер Олександр Бондар. Футболістів нагородили кубками, медалями та грамотами. Від партнера заходу ТОВ «Аграрний хутір» футболісти отримали м'ячі та соки прямого віджиму «Хутір сік».

Для збільшення натісніть на зображення:

У Маньківці відбувся футбольний турнір (фото)У Маньківці відбувся футбольний турнір (фото)У Маньківці відбувся футбольний турнір (фото)У Маньківці відбувся футбольний турнір (фото)У Маньківці відбувся футбольний турнір (фото)