Головна > Черкаси та область / Спорт > В Чигирині пройшли змагання з пляжного волейболу

В Чигирині пройшли змагання з пляжного волейболу

14-07-2017, 10:13. Розмістив: Сергій Корнелюк

12 липня на центральному пляжі міста Чигирина вже втретє відбувся щорічний Кубок з пляжного волейболу серед юніорів «Junior Beach Volley-2017»12 липня на центральному пляжі міста Чигирина вже втретє відбувся щорічний Кубок з пляжного волейболу серед юніорів «Junior Beach Volley-2017», інформують Новини Черкас.

До участі у змаганнях допускались діти до 18 років включно. Боролись за перемогу юні спортсмени з Чигирина, Стецівки та Топилівки у складі 5 команд:

• «Ураган» – Баханович Олег та Захарченко Владислав;
  • «Aloha» –:Моренченко Петро та Маслак Олег;
  • «Victory» – Захарченко Вікторія та Смагленко Андрій;
  • «Дніпро» – Заблуда Богдан та Буряченко Віталій;
  • «Метеор» – Лисохмара Віталій та Курченко Артур.

Змагання проходили за коловою системою, всього було зіграно 10 матчів.

Золото змагань здобула команда «Ураган» – Олег та Владислав виграли всі матчі, не програвши жодного сету. Срібло – у В Чигирині пройшли змагання з пляжного волейболукоманди «Метеор» з Топилівки, а бронзу виборола команда «Victory». Переможці турніру нагороджені кубком та медалями.

Всі команди продемонстрували гарну гру, боротьба була рівною і важко було передбачити результат змагань. Юні волейболісти показали свою майстерність, витривалість, наполегливість, всі матчі були цікавими і захоплюючими.

Незабаром відбудуться змагання з пляжного волейболу для чоловічих і жіночих команд та для команд-мікс.