Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Сергій Куліш виборов срібло на Чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної зброї та стендової стрільби

27-07-2017, 15:31. Розмістив: Тетяна Стеценко

26 липня вихованець Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, срібний призер Олімпійських ігор 2016 року Сергій Куліш продовжив медальний залік, розпочатий доцентом кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ майстром спорту України міжнародного класу з кульової стрільби капітаном с. ц. з. Дарією Шаріповою на Чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної зброї та стендової стрільби, який проходить у Баку (Азербайджанська Республіка).

Сергій Куліш

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Сергій здобув срібну нагороду у виконанні вправи МГ-6 — стрільба з трьох положень лежачи, стоячи та з коліна, 120 пострілів по 40 з кожного положення на дистанції 50 метрів.