Головна > Черкаси та область / Спорт > Черкащанин виграв золото на домашньому Кубку України з двоборства

Черкащанин виграв золото на домашньому Кубку України з двоборства

23-12-2014, 15:19. Розмістив: Сергій Корнелюк

Кубок України з У Черкаси пройшов Кубок України з "бойового двоборства". Організаторами змагань виступили відокремлеий підрозділ Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств у Черкаській області та комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Вулкан" за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств.

Загалом до Черкас прибули113 спортсменів з 12 областей України: Київської , Харківської, Кіровоградської, Черкаської, Чернігівської, Дніпропетровської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Запорізської, Одеської, Вінницької, пише Черкаський спорт.

Протягом 3-х днів спортсмени змагалися за особисті місця на п`єдесталі та основну нагороду - командний Кубок України. В п’ятницю в стрілецькому тирі Гімназії № 9 пройшли змагання з стрільби з пневматичної гвинтівки , а в суботу та неділю в СК "Сокіл" (Центральний стадіон) відбулися поєдинки з всестильового бою.

За підсумками двох розділів змагань (стрільба та всестильовий бій) , командні місця розділилися наступним чином: 1 місце - Київська область, 2 місце - Харківська область, 3 місце - Кіровоградська область.Черкаська область у командному заліку посіла 4 місце.

В особистому заліку серед черкасців 1 місце виборов вихованець КДЮСШ "Вулкан", майстер спорту України Андрій Грігорян. Підготував спортсмена тренер-викладач, директор КДЮСШ "Вулкан" Ігор Яременко.