Головна > Черкаси та область / Музика > Завершено ремонт Мошнівської музичної школи

Завершено ремонт Мошнівської музичної школи


14-08-2017, 18:48. Розмістив: Сергій Корнелюк

Кошти спрямували на умовах співфінансування з районного та місцевого бюджету, до яких долучили спонсорську допомогу  від ПРАТ ЧОП «Агротехсервіс». Загалом ремонту зробили на 75 тисяч гривень.

Завершено ремонт Мошнівської музичної школи

Про це із посиланням на газету «Сільські обрії» повідомляють Новини Черкас.

Роботи тривали з липня по серпень. За кошти із районного бюджету в приміщенні провели ремонт та оновили матеріально-технічну базу, зокрема, придбали музичні інструменти. Повністю відремонтували актову залу. На 29 тисяч гривень, спрямованих із сільського бюджету, та 10 тисяч спонсорської допомоги в музичній школі обладнали санвузол і підвели каналізацію.

− Тепер нам є де проводити вокальні конкурси, концерти, батьківські збори та урочисті заходи. За сприяння влади різних рівнів, дітям створені комфортні умови для навчання, – зазначає директор музичної школи Людмила Гончаренко.

Для потреб школи також придбали сучасний комп’ютер, який під’єднали до мережі Інтернет.

Окрім того, місцевим музикам відремонтували рояль та придбали нову професійну апаратуру: мікрофони, мікшери, музичні колонки та стійки для гітари.

− Гадаю, можна задуматись й над розширенням філіалів музичної школи. У нас щороку збільшується кількість творчо обдарованої молоді, яких потрібно підтримати в розвитку їх талану, − зауважив голова районної адміністрації Анатолій Яріш.

Наразі в Мошнівській музичній школі, враховуючи філіали, навчається 120 учнів.


Повернутися назад