Головна > Черкаси та область / Громадські організації > В Черкасах відкриють безкоштовний реабілітаційний центр для поранених військовослужбовців

В Черкасах відкриють безкоштовний реабілітаційний центр для поранених військовослужбовців


22-08-2017, 19:09. Розмістив: Віктор Мельник

«Всеукраїнський благодійний фонд братів Кузьміних» відкриває в Черкасах безкоштовний Реабілітаційний Центр для військовослужбовців, поранених у боях на Сході України.«Всеукраїнський благодійний фонд братів Кузьміних» відкриває в Черкасах безкоштовний Реабілітаційний Центр для військовослужбовців, поранених у боях на Сході України.

Про це пише Козацький край, повідомляють Новини Черкас. http://cossackland.org.ua/

Благодійна Організація «Всеукраїнський благодійний фонд братів Кузьміних» в м. Черкаси відкриває Реабілітаційний Центр для військовослужбовців, що постраждали в ході війни на Сході України.

Вже майже рік аналогічний Центр функціонує в Житомирі, де бійці АТО безкоштовно отримують професійну реабілітаційно-оздоровчу допомогу. Вже більше п’ятдесяти Захисників змогли отримати омріяну та важливу фізичну допомогу в Оздоровчому Центрі в Житомирі.

Сучасне обладнання, прогресивні методики лікування, професійні лікарі – це все сприятиме скорішому одужанню та отриманню максимального оздоровчого результату.

Безкоштовне лікування Захисників України – запорука процвітаючої нації та світлого майбутнього України!

Відкриття Реабілітаційного Центру відбудеться 5 вересня за адресою – м.Черкаси, вул. Благовісна, 169, початок об 11:00.


Повернутися назад