Головна > Черкаси та область / Футбол > «Черкаський Дніпро» прийматиме «Гірник-Спорт» на своєму полі

«Черкаський Дніпро» прийматиме «Гірник-Спорт» на своєму полі

29-08-2017, 11:11. Розмістив: Сергій Корнелюк

У середу «Дніпряни» прийматимуть «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів на своєму полі в рамках 9-го туру Першої ліги. Матч стане заключним у серпні, повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію прес-служби клубу.

30 серпня, м. Черкаси, стадіон «Центральний», 17:30

Перед матчем

«Черкаський Дніпро» нарешті перервав образливу серію поразок та зміг перемогти на виїзді «Рух» з Винників. До того ж, підопічні Олександра Кирилюка змогли відразу ж покинути зону вильоту. На матч проти «Гірника-Спорт» команда підходить надмотивованою та перед своїми уболівальниками має намір показати тільки переможний футбол.

Головний арбітр: Деревінський О.О (Київ)

Асистенти арбітра: Толмачов С.І (Маріуполь) та Целовальник О.М (Донецьк)

Четвертий арбітр: Цибулько Є.А (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу: Даниленко М.В (Бердянськ)

Суперник

В минулому сезоні команда осіла в нижній частині турнірної таблиці. За підсумками 34 турів наші гості набрали 43 очки та за підсумками сезону розташувалися на 11-му місці в турнірній таблиці, зберігши за собою місце у другому за силою дивізіоні країни. Примітно те, що від зони вильоту клуб з Горішніх Плавнів тоді відділяли всього сім очок. Наша команда в сезоні 2016/17 розташувалася на 8-му місці, випередивши свого суперника на п'ять очок.

У поточному сезоні підопічні Сергія Пучкова відчувають ті ж проблеми, що і наша команда. За підсумками восьми зіграних турів в активі клубу з Полтавської області всього 6 очок і як наслідок - 15-е місце в турнірній таблиці, відкриваюче зону вильоту. Дві перемоги та шість поразок. Різниця м'ячів: 7-13.

Дискваліфікованих гравців у команді немає, тому в матчі з «Черкаським Дніпром» зможуть взяти участь усі футболісти.

Історія взаємовідносин

В новітній історії команди зустрічалися 6 разів. Тричі перемогу святкували «дніпряни», двічі перемагали футболісти «Гірник-Спорту» та одного разу команди зіграли у нічию. Різниця м'ячів: 10-9 на користь нашої команди. Найвидовищніша перемога нашої команди: 3-0. Найгірша поразка: 5-2. Усі матчі проводилися в рамках Першої та Другої ліг.

Останній матч у чемпіонаті

Останній матч між командами став справжньою шоковою терапією для «дніпрян» та серйозно вдарив по моралі в подальшому. Відбулася гра на виїзді, 25 березня 2017 року, в рамках 22-го туру Першої ліги сезону 2016/17. Черкащани приїхали до Горішніх Плавнів у ранзі фаворита після домашньої перемоги. «Дніпряни» мали намір забирати ще одну перемогу, тепер вже на виїзді, тому що сьоме місце не дуже збігалося з амбіціями команди. А «Гірник-Спорт» особливих завдань не ставив, до того ж, поступився туром раніше в Охтирці. Перші хвилин десять команди проводили позиційні атаки та не поспішали форсувати події. Гольова ж феєрія розпочалася на 11-й хвилині, коли наша команда зусиллями Юрія Бушмана відкрила рахунок, а двома хвилинами потому, на 13-й, зміцнила перевагу другим голом з пенальті, який забив Денис Скепський. Здавалося б, комфортний рахунок в самому дебюті матчу, суперник не несе серйозної загрози і можна комфортно продовжувати матч. Але у підопічних Пучкова на цей рахунок була своя думка. «Гірник-Спорт» відразу ж включився у гру і почав агресивний тиск на ворота Ореста Будюка. Вже на 17-й хвилині Сахневич один гол відквитав, пізніше на 21-й зрівняв рахунок Панасенко, а ще трьома хвилинами пізніше, на 24-й вже Шевчук вивів свою команду вперед. Здавалося б «дніпряни» нарешті прийшли в себе після третього м'яча, але на першій доданій хвилині першого тайму «річковиків» ще раз засмутив Моісеєнко, який забив четвертий м'яч. У підсумку в гру наша команда так і не включилася, втратила Балана на 57-й хвилині (червона картка) і на 83-й хвилині "капітулювала" перед суперником, пропустивши п'ятий. Автором голу став Шевчук, який оформив дубль.

Цікаві факти

- Черкаський Дніпро вперше в сезоні обійшовся без пропущених м'ячів;

- Черкаський Дніпро перервав шестиматчеву програшну серію та набрав очки вперше зі стартового туру;

- 24 голи побачили глядачі у 8 матчах за участю Черкаського Дніпра (найбільш видовищна команда – 3 голи за гру);

- Вперше після повернення в Черкаський Дніпро відзначився голом Ярослав Захаревич (у 2-му матчі);

Погодні умови

Протягом усього дня погода у Черкасах буде похмурою. Без опадів. В момент проведення матчу стовпчик термометра показуватиме близько 17 градусів вище нуля.