Головна > Черкаси та область / Війна РФ проти України / Спорт > Фінішував чемпіонат області зі стрільби з лука

Фінішував чемпіонат області зі стрільби з лука

21-10-2014, 19:14. Розмістив: Віктор Мельник

стрільба з лука

Днями завершився Кубок черкаської області зі стрільби з лука.

Змагання проводились на відкритому повітрі, стрільбищем став черкаський стадіон «Темп». У доволі прохолодну погоду у змаганнях прийняло участь 62 спортсмени з Хвильово-Сорочинської, Христинівської та Черкаської шкіл. За медалі боролися представники п'яти вікових категорій серед яких і новачки, котрим виповнилося лише 11-ть років.

Фіналістами серед дорослих стала команда, яка через місяць буде представляти збірну області на Кубку України, а саме: Щепак Юлія, Новіцька Софія та Едуард Калініченко. Переможцем у цій віковій категорії стала Христина Хвиль. Щодо переможців то у своїх вікових категоріях ними стали: Апостолов Олександр (черкаська КДЮСШ №2), Савісько Віталій (Золотоніська РК ДЮСШ), Філіпова Тетяна (Золотоніська РК ДЮСШ), Бондар Геннадій (Черкаська КДЮСШ №2), Лазаренко Степан (Христинівська КДЮСШ). В командному заліку, як в дорослій, так і в молодших вікових категоріях перемогу вибороли команди Черкаської КДЮСШ №2.

Окремо відзначили та привітали Хвиль Христину та Білооченко Сергія з виконанням нормативу Майстра Спорту України.