Головна > Черкаси та область / Інтернет > Черкаський Kidslox змагатиметься у фіналі битви стартапів у Києві

Черкаський Kidslox змагатиметься у фіналі битви стартапів у Києві


6-09-2017, 13:09. Розмістив: Віктор Мельник

Розробка черкаських програмістів Kidslox – учасник битви стартапів, що відбудеться 7 вересня у КиєвіРозробка черкаських програмістів Kidslox – учасник битви стартапів, що відбудеться 7 вересня у Києві. Переможець отримає 10 тис. доларів США.

Протягом весни та літа в десяти містах України відбулися битви між командами місцевих ІТ-компаній. Кращих обирали фахові члени журі, пише Провінція, повідомляють Новини Черкас. У Черкасах таку битву провели 1 червня. До фіналу потрапила компанія eKreative з відомим додатком Kidslox. У столиці вони – єдині представлятимуть наше місто. Крім Черкас, за головний приз позмагаються програмісти з таких міст як Київ, Львів, Вінниця, Одеса та Дніпро.

Kidslox – додаток, що дозволяє батькам дистанційно контролювати перебування їхніх дітей за смартфонами та планшетами. Програма може блокувати шкідливі сайти, визначати і встановлювати час перебування дитини за іграми тощо. На сьогодні Kidslox – успішний проект, що посідає друге місце в сегменті батьківського контролю в Америці.

– Ми хочемо показати, що Черкаси – це активний гравець у всеукраїнській ІТ-тусовці, що тут є хороші спеціалісти, які не лише працюють на аутсорсі, а й створюють круті продукти. Тим більше, наш додаток – глобальний. Він створений не лише для України, а й для закордону (85% наших споживачів – США). Також участь у цьому батлі – можливість знайомства з новими людьми, потенційними партнерами, – говорить власник eKreative Віктор Євпак.

На думку Євпака, черкаський додаток має всі шанси на перемогу, адже допомагає вирішити глобальну проблему.

– Залежність дітей від гаджетів – проблема, яка набуває у світі все більших і більших масштабів. Приємно, що саме черкащани знайшли її технічне вирішення. Не брутальне – просто забрати девайс і ховати його, а допомогти встановити правила, які будуть прийнятні і для дитини, і для батьків, – зазначає програміст.


Повернутися назад