Головна > Черкаси та область / Спорт > Проведено легкоатлетичний крос, присвячений Дню визволення Драбова

Проведено легкоатлетичний крос, присвячений Дню визволення Драбова

22-09-2017, 08:58. Розмістив: Сергій Корнелюк

З метою розвитку патріотизму серед дорослого населення та учнів загальноосвітніх шкіл району, популяризації здорового способу життя та залучення жителів району до систематичних занять фізичною культурою та спортом учора у Драбові проведено легкоатлетичний крос серед команд селищних, сільських рад та учнівської молоді, присвячений Дню визволення селища, повідомляють Новини Черкас.

Голова районної ради Володимир Дзега привітав учасників змагань та побажав успішного старту і переможного фінішу. Головний суддя турніру Валерій Жуковський оголосив старт.

Змагання проходили цікаво і видовищно. Тренери та вболівальники активно підтримували спортсменів.

За підсумками турніру призерами стали:

серед хлопців 8-9 класів І місце зайняв Богдан Белих, ІІ – Іван Заїка, ІІІ – Володимир Паламарчук – всі учні Драбівского НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія»;

серед дівчат 8-9 класів перемогу здобула Валентина Карпенко (Нехайки), срібло у Анни Галушки (Бойківщина), бонза – у Ольги Задорожньої (Драбів);

серед хлопців 10-11 класів лідирує Євген Зелюк (Нехайки), ІІ місце у Владислава Вовколупова (Бойківщина), ІІІ – у Олександра Ручиці (Драбове-Барятинське);

серед дівчат 10-11 класів І місце посіла Анна Горіна (Нехайки), ІІ – Любов Осадча (Драбів), ІІІ – Тетяна Донець (Великий Хутір);

серед дорослих (чоловіки) переміг Петро Терещак (Бойківщина), ІІ місце зайняв Олександр Коломієць (Драбів).

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами та медалями.

У загальнокомандних змаганнях кубок переможця заслужено отримала команда із смт Драбів.