Головна > Черкаси та область / Спорт > Спортсмени КДЮСШ увійшли до складу збірної команди області

Спортсмени КДЮСШ увійшли до складу збірної команди області

27-09-2017, 15:00. Розмістив: Тетяна Стеценко

Цими вихідними збірна команда Черкаської області приймала участь у чемпіонаті України на спринтерських дистанціях зі спортивного орієнтування в м. Києві. До складу збірної команди області увійшли 12 спортсменів КДЮСШ Черкаської міської ради та 4 спортсмени ДЮСШ "Мрія" с. Сагунівка.

Цими вихідними збірна команда Черкаської області приймала участь у чемпіонаті України на спринтерських дистанціях зі спортивного орієнтування в м. Києві

Про це сьогодні онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

В змаганнях взяло участь 650 спортсменів з 22 регіонів України та команди Білорусії і Молдови. Спортсменам протягом 3-х змагальних днів пропонувалася дуже насичена програма змагань: чотири старта, дві дистанції в один день. В перший день – спринтерська дистанція (пролог), в 2-ий день – перший старт середня дистанція (масстарт), другий старт спринт (гандікап, фінал) та у третій день змагань – змішана 4-х етапна естафета (Ж-Ч-Ч-Ж).

В цій нелегкій змагальний програмі спортсмени області змогли вибороти нагороди різних рангів, а саме:

Сокур Дар’я – І місце (спринт, група Ж-12)

Зелена Анастасія – І місце (середня дистанція, Ж-14)

Миронюк Аліна – ІІІ місце (середня дистанція, Ж-16)

Панкратьєв Роман – ІІІ місце (середня дистанція, Ч-12)

Хворостян Анастасія – І місце (фінал, спринт, Ж-12)

І зовсім трохи не вистачило спортсменам одержати перемогу на середній дистанції -  Хмельову Андрію, Запісочній Дар’ї, вони посіли 4 місце.

В неділю 24 вересня спортсмени змагалися в змішаній 4-х етапній естафеті, де з 5-ти  заявлених команд Черкаської області – одна команда здобула золото і дві команди посіли ІІ місце.

По віковій категорії Мікст-12 у складі Сокур Дар’ї, Хмельова Андрія, Панкратьєва Романа і Хворостян Анастасії посіли  -  І місце, срібні нагороди здобули команди Мікст-16 у складі Зеленої Анастасії, Велька Назара, Погребця Данила і Ніконової Анни, та ветеранська група Мікст-220 у складі Горелої Ірини, Зеленського Анатолія, Божка Миколи і Божко Тетяни посіли ІІ місце, які приймали участь у чемпіонаті України серед ветеранів зі спортивного орієнтування.

Команду готували тренери-викладі КДЮСШ ЧМР: Уфімцева Тетяна, Чорна Юлія, Чорний Євгеній та тренер ДЮСШ "Мрія" Джулай Віталіна.