Головна > Черкаси та область / Спорт > Дарія Шаріпова та Сергій Куліш вибороли 2 золоті та 1 бронзову медаль на Кубку України з кульової стрільби

4-10-2017, 16:01. Розмістив: Сергій Корнелюк

З 29 вересня до 4 жовтня у Львові проходив Кубок України з олімпійських вправ, рухома мішень з кульової стрільби. Під час змагань доцент кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби капітан служби цивільного захисту Дарія Шаріпова виборола перше місце та стала кращою у виконанні вправи МГ-5 – стрільба з трьох положень: з коліна, лежачи та стоячи.

доцент кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби капітан служби цивільного захисту Дарія Шаріпова

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

За 60 пострілів, по 20 з кожного положення, на дистанції 50 метрів, спортсменка отримала результат у 583 очки, чим вкотре підтвердила високий рівень майстерності її підготовки.

Також під час змагань заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, срібний призер Олімпійських ігор 2016 року вихованець ЧІПБ Сергій Куліш у вправі МГ-6, що передбачає виконання 120 пострілів у трьох позиціях: з коліна, лежачи та стоячи, по 40 пострілів з кожної, на дистанції 50 метрів, з результатом у 1170 очок виборов перше місце. У вправі ГП-6 – 60 пострілів у позиції стоячи на дистанції 10 метрів, Сергій здобув бронзу.