Головна > Черкаси та область / Спорт > Стали відомі переможці обласних змагань з легкоатлетичного кросу

Стали відомі переможці обласних змагань з легкоатлетичного кросу

7-10-2017, 08:50. Розмістив: Сергій Корнелюк

Спортсмени Черкаського національного університету стали переможцями змагань з легкоатлетичного кросу за програмою ХV Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути. Відбулися вони 6 жовтня 2017 року в Черкаському міському парку «Сосновий Бір».

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

За першість змагалися команди вищих навчальних закладів Черкас і Черкаської області.

У командній боротьбі переможцями стали:

1 місце — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;

2 місце — Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;

3 місце — Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

У особистому заліку дівчата, студентки Черкаського національного, посіли  всі призові місця: 1 місце — Валентина Михайлик, 2 — Тетяна Безшийко, 3 — Вікторія Коваленко.

Найкращі наші результати серед хлопців: 1 місце — Денис Нечипоренко, 2 місце — Вадим Гончаренко, 3 місце — Максим Бондаренко.