Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Курсант ЧІПБ Артур Єфремов став бронзовим призером Молодіжного чемпіонату світу з боротьби самбо

Курсант ЧІПБ Артур Єфремов став бронзовим призером Молодіжного чемпіонату світу з боротьби самбо

16-10-2017, 10:06. Розмістив: Тетяна Стеценко

З 13 до 15 жовтня в місті Нові-Сад на півночі Сербії проходив Молодіжний чемпіонат світу з боротьби самбо. Юнаки та дівчата змагалися за звання найсильніших самбістів планети.

Першокурсник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Артур Єфремов на XIII Універсіаді з самбо у ваговій категорії до 74 кг виборов 2 місце

Фото з архіву

В перший день змагань курсант другого курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Артур Єфремов у напруженій боротьбі (вагова категорія до 75 кг) здобув бронзову медаль.

Вітаємо Артура та бажаємо йому наступних перемог.