Головна > Черкаси та область / Футбол > «Академіки» здобувають вольову перемогу на виїзді

«Академіки» здобувають вольову перемогу на виїзді

23-10-2017, 18:51. Розмістив: Тетяна Стеценко

Підопічні Анатолія Дейнеко здобувають вольову перемогу на виїзді у передостанньому турі чемпіонату області.

Чемпіонат області. Вища ліга. 21-й тур

21 жовтня, м. Золотоноша

«Спартак» (Золотоноша) - «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» — 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 Давиденко (1), 1:1 Гарнага (21), 1:2 Стрикаль (57)

Видалення: Шаповал (37, друга жовта)

Склад команди: Марченко, Короп, Лакеенко, Ткаченко (Сундуков 21), Жох, Стрикаль, Передерій (Шевченко 60), Шаповал, Кузьменко (Масоха 46), Гарнага (Хамко 60), Цокало (Коломоець 46)

Головний арбітр: Цибулько Сергій (м. Канів)

Хід матчу

Матч розпочався дуже активно, а рахунок було відкрито вже на 40-й секунді. Колишній гравець «Черкаського Дніпра» (U19) Давиденко потужним пострілом з далекої відстані відправив мяч точнісінько у дев'ятку, не залишивши шансів для Владислава Марченка. «Академіки» швидко прийшли до тями, перехопили ініціативу та перейшли у наступ, створивши цілий ряд гольових моментів. Рахунок зрівняли лише за двадцять хвилин. На 21-й хвилині Владислав Гарнага виконував навісну передачу у штрафний майданчик суперника, але голкіпер помилився при прийомі м'яча та зрізав його у власні ворота. На 37-й хвилині Шаповал отримав другого "гірчичника" та залишив свою команду у меншості, проте до кінця першого тайму підопічні Анатолія Дейнеко створили ще два 100%-х гольових моменти, але не вистачило реалізації. На перерву пішли за рівним рахунком 1:1.

У другому таймі наші футболісти також володіли ініціативою та створили ряд небезпечних моментів, які не вдалося перетворити у забиті м'ячі. На 57-й хвилині зароблений кутовий взявся виконувати Олексій Передерій. Подача в штрафний майданчик знайшла Владислава Стрикаля, який своїм ударом вивів нашу команду вперед. Гру до фінального свиста наша команда довела у спокійному темпі, без особливих ускладнень, не дивлячись на численну меншість на полі. Варто відмітити, що чемпіонство достроково завоював «ЛНЗ-Лебедин», набравши в 21 матчі аж 52 очки, а «академіки» завершують сезон у нижній частині таблиці, проте не треба забувати про те, що деякі футболісти виступали як за команду майстрів, так і за молодіжний склад U19, тому цей сезон у чемпіонаті області можна вважати тренувальним.

Заключний матч чемпіонату області «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» проведе вдома, 28 жовтня, проти драбівського «Альтаїра».