Головна > Черкаси та область / Футбол > У Чигирині відбулися змагання на Кубок Богдана Хмельницького

У Чигирині відбулися змагання на Кубок Богдана Хмельницького

26-10-2017, 12:40. Розмістив: Тетяна Стеценко

Днями на стадіоні «Колос» м. Чигирин відбулися змагання з міні-футболу на Кубок Б. Хмельницького. День видався сонячним та теплим, що дало змогу сповна показати командам видовищний футбол та отримати задоволення від гри.

Днями на стадіоні «Колос» м. Чигирин відбулися змагання з міні-футболу на Кубок Б. Хмельницького

В турнірі взяли участь 7 команд з сіл: Рацево («Рацево-1» та «Рацево-2»), Суботів, Галаганівка, Стецівка та 2 команди з м. Чигирин («Ветеран» та «Чигирин»). Команди були розділені на 2 групи в яких було виявлені по 2 найсильніші команди в результаті ігор за коловою системою. В першій групі захопили лідерство команди «Чигирин» та с. Галаганівка. В другій групі не було рівних футболістам « Рацево-1», які демонстрували стабільну та цікаву гру, другою була команда « Ветеран», яка показала технічну та видовищну гру.

В півфіналах команда «Чигирин» поступилася майстерністю рацівським футболістам 5:2, а команда « Ветеран» перемогла галаганівських футболістів в серії пенальті 6:5 Отже в грі за ІІІ місце зустрілися команди «Чигирин» та с. Галаганівка де перемогу святкували спортсмени з районного центру з рахунком 2:0. Доля І місця вирішувалась у грі команд « Рацево1» та « Ветеран». Команда з м. Чигирин демонструвала технічну гру, але молодість та завзяття взяли верх. Перемогу святкували рацівські футболісти з рахунком 5:2.

Переможці змагань нагороджені перехідним Кубком та золотими медалями, призери срібними медалями. Змагання проведено за підтримки відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації та федерації футболу району.