Головна > Черкаси та область / Вибори > В Черкаській ОДА розпочато підготовку до позачергових виборів в Черкаську міськраду

В Черкаській ОДА розпочато підготовку до позачергових виборів в Черкаську міськраду


4-02-2018, 18:49. Розмістив: Тетяна Стеценко

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив журналіст Валерій Воротник. Він зазначив, що керівником «чорного» виборчого штабу Юрій Ткаченко призначив скандально відомого свого заступника Ярослава Березаня.

вибори

«Геній» юриспруденції вигадав і виборчу технологію – приєднати до міста максимальну кількість сіл, утворити ОТГ. Це має стати причиною призначення позачергових виборів, а аж ніяк не саморозпуск міськради і тим більш звернення Бондаренка до ВР. Зараз активно обробляються приміські сільради. Вони терміново мають полюбити БПП. Вибори планують провести в жовтні.

Нагадаю, що останнім часом у виборах ОТГ в області зазвичай перемагає саме Батьківщина. БПП традиційно добивається хоч якогось успіху шляхом виборчих та судових маніпуляцій. Посадовці ОДА говорять, що восени будуть переобирати Анатолія Бондаренка.

За інформацією телеканалу «Антена», можливим кандидатом від провладних сил на посаду міського голови буде Андрій Більда.


Повернутися назад