Головна > Черкаси та область / Спорт > Чигиринські шахи

Чигиринські шахи

30-12-2014, 15:52. Розмістив: Віктор Мельник

шаховий турнірДо 71-ї річниці визволення Чигиринського району від фашистських загарбників сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації організовано змагання з шахів серед школярів, які проходили вихідними днями в Будинку культури м. Чигирин. Особиста першість відбувалася у трьох вікових групах: молодша, середня та старша. Ігри проходили з двох партій.

Серед шахістів початкової ланки не було рівних неодноразовому учаснику обласних змагань, переможцю районних турнірів – Владиславу Захарченку (НВК №2), який виборов золоту медаль. Срібло дісталося Дімі Юрченку (НВК №3). Напружено проходили поєдинки за третє місце. Після проведеної дуелі бронзові медалі отримали два учасники, які набрали рівну кількість очок. Це наймолодший шахіст Віталій Юрченко (НВК №3 – 1 кл.) та Максим Іщенко (ЗОШ №1 – 2 кл.).

Інтригуючими виявилися поєдинки серед середньої вікової групи. На нагородний п’єдестал потрапили всі спортсмени Чигиринського НВК №2. Бронзову медаль отримав Артур Крайовий. Рівну кількість очок набрали Максим Харченко та Олександр Коркоць і лише особиста зустріч вивела Максима на перше місце, срібло дісталося Олександру.

Аналогічна ситуація сталася у шахістів старшої вікової групи серед претендентів на отримання золотої медалі. У додатковій партії перше місце виборов Олександр Кононенко (ЗОШ №1), друге в Олега Бахановича (НВК №2), третє завоював Тимофій Коньков (НВК№3). Всі переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

змагання з шахів серед школярів у Чигиринізмагання з шахів серед школярів у Чигирині