Головна > Черкаси та область / Баскетбол > Як «Черкаські Мавпи» перемагали чемпіона (відео)

Як «Черкаські Мавпи» перемагали чемпіона (відео)

10-02-2018, 22:14. Розмістив: Віктор Мельник

«Черкаські Мавпи» у центральному матчі ігрового тижня у Суперлізі Парі-Матч здолали чемпіона України – київський «Будівельник». У неймовірно видовищному та емоційному матчі черкасці зробили подарунок своєму тренеру, який у цей вечір святкував День народження. Підсумок цієї напруженої битви – 78:77.

«Черкаські Мавпи» - «Будівельник» 78:77 (19:20; 18:17; 16:17; 25:23)

«ЧМ»: Девіс - 25 оч, 7 під; Липовцев - 12 оч, 4 під; Кольченко - 11 оч, 4 під.

«Б»: Анісімов - 21 оч, 8 під; Крутоус - 16 оч.

Повернення на рідний майданчик “Черкаських Мавп” уболівальники відзначили аншлагом у черкаському Палаці спорту. Окрім хорошої вивіски, гра “Черкаських Мавп” та “Будівельника” була протистоянням двох претендентів на другу сходинку турнірної таблиці, за підсумками регулярного чемпіонату. Щоправда, задля того, аби наздогнати киян, команді Максима Міхельсона, який сьогодні святкує свій День народження, потрібно було чимало надолужувати і обов’язково обігравати титулованого суперника.

Відразу зі стартом гри “Черкаські Мавпи” зробили ставку на швидкий та видовищний баскетбол. Свою сильну сторону дозволив “Мавпам” розкрити і переповнений зал, який несамовито підтримував команду. Девіс та Конате стали головними хедлайнерами стартового періоду. “Будівельник”, попри свою перевагу у габаритах, підхопив виклик черкасців на швидкий баскетбол. Як результат, команди видали драйвову першу половину гри. Відзначимо, що у швидких відривах команда Максима Міхельсона здобула у цій половині 12 очок. Це допомогло “Мавпам” на рівних відіграти першу половину – 37:37.

На початку вирішальної частини гри кияни захопили незначну перевагу. Та майже за дві хвилини до кінця ігрового часу господарі таки зрівняли рахунок. Кияни стали частіше помилятися й фолити. То ж "Мавпи" використали це, аби на заключні секунди захопити вкрай важливу перевагу в рахунку. За хвилину до сирени кияни відставали на 4 очки, а Анісімов заробив четвертий фол. За 19 секунд Вінтоняк реалізував триочковий, який до мінімуму скоротив відставання. Згодом Анісімов залишився без нагляду під кільцем "Мавп" та переправив м’яч у ціль – нічия 77:77. Але вже за мить він уже вп’яте сфолив, залишив майданчик, а Бояркін реалізував один з двох штрафних, який і став переможним.

Відтак, "Черкаські Мавпи" вперше в сезоні перемогли чинного чемпіона.

Герої матчу

У господарів найкращим чином проявили себе Девіс з 26-ма очками та Липовцев – 5 триочкових.