Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Анастасія Сапсай стала призером Відкритого чемпіонату Республіки Білорусь із самбо

Анастасія Сапсай стала призером Відкритого чемпіонату Республіки Білорусь із самбо

19-02-2018, 19:34. Розмістив: Віктор Мельник

Викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, майстер спорту України з боротьби самбо Анастасія Сапсай З 15 до 18 лютого в Мінську відбувся Міжнародний турнір категорії «А» «Відкритий чемпіонат Республіки Білорусь із самбо на призи Президента Республіки Білорусь». У ньому взяли участь спортсмени із 20 країн світу.

Викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, майстер спорту України з боротьби самбо Анастасія Сапсай у категорії 80+ кг виборола 3 місце.

Результати цих змагань увійдуть до світового рейтингу, що в подальшому визначить участь українських спортсменів у ІІ Європейських іграх, що пройдуть у 2019 році у тому ж Мінську.