Головна > Черкаси та область / Війна РФ проти України / Спорт > Курсант ЧlПБ став срібним призером на Чемпіонаті України з кікбоксингу

Курсант ЧlПБ став срібним призером на Чемпіонаті України з кікбоксингу

12-03-2018, 20:25. Розмістив: Віктор Мельник

З 9 до 11 березня у Черкасах (спортивний комплекс «Манеж») курсант 4-го курсу ЧІПБ Владислав Заболотній на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у ваговій категорії 79 кг виборов ІІ місце (розділ лайт-контакт).

Змагання проводилися з метою: широкого залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом; подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі; відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях; активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях.