Головна > Черкаси та область / Футбол > «Черкаський Дніпро» розписав нічию з «Олександрією»

«Черкаський Дніпро» розписав нічию з «Олександрією»

14-03-2018, 20:35. Розмістив: Сергій Корнелюк

Сьогодні «Черкаський Дніпро» провів контрольний матч з представником прем’єр-ліги - футбольним клубом «Олександрія» з однойменного міста. Гра пройшла на полі суперника.

Як і попереднє протистояння з командою із Сум, переможця матчу не було виявлено. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию – 1:1. Єдиний м’яч у «дніпрян» записав на свій рахунок Єгор Смірнов ще в першому таймі. Таким чином, на відпочинок черкащани пішли у ранзі фаворитів поєдинку. Але після перерви футболістам «Олександрії» вдалося поновити статус-кво і, у підсумку, зафіксувати остаточний рахунок товариської зустрічі.