Головна > Черкаси та область / Футбол > У Черкасах відбулася перша гра плей-офф Чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ

У Черкасах відбулася перша гра плей-офф Чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ

6-04-2018, 08:07. Розмістив: Тетяна Стеценко

5 квітня у Черкасах в СК «Будівельник» відбулася перша гра плей-офф Чемпіонату України серед ВНЗ між ФК «Рятівник» (ЧІПБ) та ФК «СумДУ» (Сумський державний університет).

Відразу можна було зрозуміти, що на нас чекає цікавий матч, багатий на емоційні моменти. Вже зі стартових хвилин активно розпочали гравці «Рятівника», вони міцно тримали ігрову й територіальну перевагу, контролювали м’яч і в першому таймі Владиславу Панченку вдається забити гол. Після цього футболісти ЧІПБ й далі контролювали гру і у ворота суперників потрапило ще 2 м’ячі, які забив Владислав Блонський.

Гра «Рятівника» була надзвичайно цікавою та напруженою, адже гравці намагалися показати бійцівський характер, найкращі вміння і навики. Однак цього разу, перемогу у грі отримала ФК «СумДУ» із рахунком 4:3.

На сьогоднішньому матчі вболівали за нашу команду прихильники. Серед почесних гостей, які також підтримували ФК «Рятівник», були присутні перший заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Авраменко, екс-тренер «Черкаського Дніпра», заслужений майстер спорту Вадим Євтушенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Волошин, в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко, начальник Управління ДСНС України в Черкаській області генерал-майор с. ц. з. Віктор Гвоздь, професор ЧІПБ генерал-майор вн. сл. Микола Шкарабура та інші.

Вболіваймо за нашу команду разом, адже попереду нас чекають нові матчі!