Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Викладач ЧІПБ Анастасія Сапсай – бронзова призерка Чемпіонату світу з самбо

Викладач ЧІПБ Анастасія Сапсай – бронзова призерка Чемпіонату світу з самбо

14-11-2018, 12:10. Розмістив: Сергій Корнелюк

З 9 до 11 листопада в Бухаресті (Румунія) проходив Чемпіонат світу серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. Турнір був присвячений 80-річчю розвитку самбо у світі.

У фінальний день змагань викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України майстер спорту України з боротьби самбо Анастасія Сапсай виборола «бронзову» нагороду у категорії понад 80 кг.

Участь у змаганнях взяли близько 600 спортсменів з 80 країн світу.

Загалом збірна команда України завоювала 11 комплектів нагород – дві золоті, чотири срібні і п’ять бронзових.