Головна > Черкаси та область / Музика / Театр > Вихованці та педагоги черкаського ЦДТ представили мюзикл «Країна натхнення»

Вихованці та педагоги черкаського ЦДТ представили мюзикл «Країна натхнення»


18-05-2019, 19:55. Розмістив: Віктор Мельник

На сцені палацу культури «Дружба народів» черкасцям був представлений мюзикл «Країна натхнення» у виконанні вихованців і педагогів Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси.

На сцені палацу культури «Дружба народів» черкасцям був представлений мюзикл «Країна натхнення» у виконанні вихованців і педагогів Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси.

Творчі колективи центру добре знані в нашому місті. Щороку в травні вони звітуються і показують на загал свою майстерність. Але такого ще не було! Вистава у жанрі мюзиклу, в якій взяли участь майже тисяча вихованців і педагогів гуртків всіх напрямків. Головна ідея спектаклю - сучасна і дуже актуальна: показати молоді, що за межами комп’ютерної віртуальної реальності є безмежний світ творчості, натхнення, почуттів, в якому кожен може стати творцем. В одному сценічному творі креативно поєднано, здавалося б, несумісні види творчої діяльності: хореографія, спорт, декоративна творчість, вокал. Підготовка й участь у спектаклі сприяли формуванню у дітей таких необхідних у житті умінь: спільній праці з дітьми та дорослими, дисциплінованості, навчали працювати на повну силу. Адже успіх залежав від кожного. Спектакль став видатною подією для учасників та всіх присутніх, а для Центру творчості - справжнім кроком вперед на шляху реалізації завдань Нової української школи.

Високий рівень виконавської майстерності гідно оцінили почесні гості заходу, серед яких були заступники міського голови Волошин І.В. та Коломоєць І.А., директор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Чепурна Н.М., начальник відділу позашкільної освіти Черкаської ОДА Шевченко Т.О., директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Воронов С.П., його заступник Бакланова М.Л. та начальник міського управління освіти Степко Є.П., методист міського методичного кабінету Деркач Л.М., голова міської організації профспілки працівників освіти та науки України Федорченко Г.П., представник від обласної організації профспілки працівників освіти та науки України Шевчик Г.А.

Із вітальним словом від Черкаської міської ради виступив Ігор Волошин, який був надзвичайно вражений масштабністю дійства та талантом юних вихованців ЦДЮТ та від імені Анатолія Васильовича Бондаренка відзначив подяками колективи-ювіляри.

Не менш вражена від побаченого дійства була і Ганна Федорченко, яка в свою чергу від міської організації профспілки нагородила увесь колектив ЦДЮТ путівкою Черкаським краєм.

А директора закладу Олега Забєліна було відзначено Почесною грамотою управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Такий захід , без перебільшення, став унікальною і визначною подією у культурному житті не лише нашого міста і навіть області, Незвичайний сюжет, масштабність, оригінальні сучасні постановки, яскраві костюми, музичне оформлення - все це створило неймовірне шоу, яке відвідувачі заходу запам’ятають надовго.

Вихованці та педагоги черкаського ЦДТ представили мюзикл «Країна натхнення»Вихованці та педагоги черкаського ЦДТ представили мюзикл «Країна натхнення»Вихованці та педагоги черкаського ЦДТ представили мюзикл «Країна натхнення»


Повернутися назад