Головна > Стиль життя > Бізнес-подорож: валізи та сумки для ділової людини

Бізнес-подорож: валізи та сумки для ділової людини


15-10-2019, 20:52. Розмістив: Віктор Мельник

валізи та сумки для ділової людини

Фото styapokupayu.ru

Форуми, виставки, конференції, саміти, семінари, тренінги, переговори із партнерами: ділова активність українців зростає, і виглядати на бізнес-зустрічах потрібно стильно та впевнено.

Сайт американської компанії Samsonite вже підготував все необхідне для бізнес-мандрів. Понад сто років інновацій на ринку аксесуарів для подорожей дозволили бренду впевнено зайняти перші шпальти рейтингів надійності та ергономічності сумок, валіз, та тревел-органайзерів. Що взяти із собою?

Валіза

Валізи

Фото yaoota.com

Тканини поступово витісняються надійним композитним пластиком. Самсонайт розробив особливу конструкцію із патентованого материалу Curv, який витримує температуру до -60º, наїзд вантажівки та падіння на гравій із даху швидкісного авто. Рельєфна поверхня валізи враховує закони фізики задля додаткової міцності стулок сучасної скрині.

Сумка або рюкзак для ноутбука

Сумка або рюкзак для ноутбука

Фото kapitoliy.ru

Оптимальне рішення для ручної поклажі в літаку або у поїзді – не займає багато місця, виглядає стильно та не псує діловий костюм. Рюкзак додатково вивільняє руки. Всі моделі мають окремі відсіки для зберігання ноутбуку, ділових паперів та документів, пляшки води та інших дрібниць. Під час вибору моделі враховуйте габарити ноутбуку, інакше він буде хитатися у відсіку.

Самокат

Компактна валіза або рюкзак для ноутбука миттю обертається триколісним самокатом із багажнім відсіком

Фото gstatic.com

Нова розробка Самсонайт стрімко входить в моду. Компактна валіза або рюкзак для ноутбука миттю обертається триколісним самокатом із багажнім відсіком. Ідеальне рішення для нескінченних коридорів терміналів мега-аеропортів світу.

Мобільний офіс

Мобільний офіс

Фото shop.r10s.jp

Стильна бізнес-модель для тих, кому потрібно возити із собою багато ділових паперів, електронні засоби комунікації, гаджети для презентації або зразки продукції. Чудове рішення для власників авто та тих, хто багато подорожує поїздами.

Сумка для планшета

Сумка для планшета

Фото ssl-images-amazon.com

Зручна модель для активних бізнесменів,які багато пересуваються містом та повинні постійно мати при собі планшет. Корисна річ для ріелторів, архітекторів, дизайнерів, стилістів, торгових представників та менеджерів з продажів.

Сумка для поясу

Сумка для поясу

Фото ua.prom

Знову повертається в моду, корисна під час відвідання країн із високим рівнем кримінального середовища. Поясна сумка надійно зберігає гроші та документі та скрита під верхнім одягом.

Портплед

Портплед

Фото travelcases.ru

Якщо за декількома тисяч кілометрів запланований важливий виступ на конференції або саміті, потрібно мати бездоганний вигляд. Прасувати костюм часу немає, тому його зберігають у особливій валізі-портпледі, що надійно захищає речі від зайвого зминання.


Повернутися назад